BENZER FİLMLER

Parçalanmış Türkçe Altyazılı Sinema Çekimi izle

-

Split

Parçalanmış Türkçe Altyazılı Sinema Çekimi izle
PUAN : 8.3
Parçalanmış Türkçe Altyazılı Sinema Çekimi izle 8.3 / 10 2 kullanıcı oyu.
  • Süre: 117 Dk.
  • Vizyon: 2017
  • Ülke: ABD
  • İzlenme: 402
  • Favori: 0
  • İMDB: 7.6
  • Kalite: 720P
  • Altyazı
Son olarak X-Men Kıyamet adlı filmde gördüğümüz ve uzun bir süre daha aynı seride göreceğimiz usta oyuncu James McAvoy’un başrolde yer aldığı Split adlı filmde muhteşem bir performans sergileyeceği tahmin ediliyor. Yönetmen M. Night Shyamalan yazdığı ve aynı zamanda yönettiği Korku ve Gerilim türdeki 20 Ocak 2017 gösterim tarihli filmde Haley Lu Richardson ile Brad William Henke’de bulunuyor. Kevin (James McAvoy), güvenilir psikiyatrı Dr. Fletcher’a göre (Betty Buckley) 23 kişiliği kanıtlamış olsa da geride, hala yüzeye çıkmamış ve diğer herkese hükmetmek üzere çıkmaya hazır bekleyen bir kişiliği kalmıştır. Ayrıca ekstrem düzeyde bir egoya sahiptir ve bu egoları arasında en güçlü karakteri her türlü suçu işlemeye meyilli olanıdır. Kevin bir marketten çıkan 3 kız kardeşi aniden verdiği bir karar ile kaçırır ve onları evinin bodrumunda hapseder. Farklı alter egoları aracılığıyla kızlarla farklı ilişkiler kuran adam kızların varlığı ile yavaş yavaş dağılmaya başlar. Farklı alter egolarının çarpışması ile iyice kafası karışmaya başlayan Kevin tehlikeli bir hal alır. Kızlar kurtulmanın yolunu ararken hem Kevin'ın tehlikeli alter egolarını tetiklemekten kaçınmaya hem de onun iyi niyetli alter egoları aracılığıyla kaçış yolunu bulmaya çalışırlar.
  Filmin Yönetmen ve Oyuncuları
Yorum Alanı 2 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha
Avatar
Üye
  aslı_atsl 03 Şubat 2017, Cuma
Ama anlamıştım,finalde o müzik çalmaya başladığı an #split'in nereye bağlanacağını anlamıştım.Şimdi biz nasıl bekleyeceğiz gelecek filmi!
Avatar
Üye
  pacific3235 03 Şubat 2017, Cuma
James Mcavoy'un tek kelimeyle muazzam oyunculuğu ile Split izlemenizi şiddetle tavsiye ettiğim bir psikolojik gerilim filmi